Zavolejte

Oblíbené knihy

book

3D tisk byl dosud součástí výzkumných laboratoří a výstav, ale je připraven na svůj masivní debut. 3D tiskárny v kombinaci s low-cost, snadno použitelný software pro automatizované projektování a dynamické on-line komunitami a trhy umožňují běžným lidem ztvárnit své nápady v reálné objekty.

book

Útoky na tisk analyzují pracovní podmínky tisku a dokumentují nová nebezpečí ve více než 100 zemích. Útoky na tisk jsou přímou propagandistickou platformou pro vlády a diplomatickou komunitu, která dává novinářům možnost vystupovat po celém světě.

book

Jak můžete ospravedlnit následování volání svého srdce, pokud to znamená ohrozit vás? V půlnočním slunci nás přivádí zpět do světa, který si podmanil miliony čtenářů, a představuje epický román o hlubokých rozkoších a ničivých důsledcích nesmrtelné lásky.

book

Francis je chladnokrevná, temná mladá žena, která během studia v Dublinu nejasně usiluje o spisovatelskou kariéru. Její nejlepší přítel a spolupracovník je krásný a nekonečně chladný Bobby. Jednou večer se na místním poetickém představení Frances a Bobby seznámí s Melissou, známým fotografem, a jak se dívky postupně ponoří do Melissina světa.

book

Je to příběh náhlého a silného románu, který vzniká mezi dospívající a letním hostem v rodinném domě jeho rodičů na Italské Riviéře. Každý z nich není připraven na důsledky své touhy, když v neklidných letních týdnech nemilosrdné proudy posedlosti, kouzla a touhy zvyšují jejich vášeň a zažívají napětí mezi nimi.

book

Policisté ze všech 50 amerických států a 26 evropských států se ho pět let neúspěšně snažili dopadnout. Ve své автобиографической knize autor upřímně a юмористически vypráví o tom, jak to, že je teenager, který dokonce opustil školu, se podařilo zdokonalit svůj talent klamat, banky, aerolinie, vysoké školy a další instituce a beztrestně odejít od policie a policie. FBI.

book

Se spoléhat na svou vlastní práci klinického psychologa a poučení z nejstarších mýtů a příběhů lidstva, nabízí dvanáct hluboké a realistické principy, kterým je třeba žít. Koneckonců, jak nám to připomíná, každý z nás musí hrát zásadní roli v rozvíjejícím se osudu světa.

book

Ale navzdory jeho trapným způsobům a nízkým očekáváním zjistí, že jeho noví spolužáci mají rádi tuto novou bledou tmavovlasou dívku ve městě. Ale zřejmě to není rodina Cullenových. Těchto pět pěstounských sourozenců zjevně upřednostňuje vlastní společnost a nebude pro Bellu výjimkou.

book

Zvířatům na statku vadí farmář Jones: je opilý, bezohledný a málo se stará o své blaho. Když kanec, Starý velitel, sdílí své revoluční plány, zvířata jsou přesvědčena, že budou moci prosperovat sami, jakmile bude despota Jones svržen. Ale jak prasata bojují o moc, začínají mít nadpřirozenou podobnost s tyrany, které svrhli ...